Adı Galatasaray ve Fenerbahçe’yle anılan Rumen teknik adam Mircea Lucescu, Rusya Premier Ligi ekiplerinden Zenit’e imza atabilir.
Adı Galatasaray ve Fenerbahçe’yle anılan Rumen teknik adam Mircea Lucescu ile ilgili olarak yeni bir iddia ortaya atıldı.

Romanya’da yayın yapan spor gazetesi Gazeta Sportur, manşetten verdiği haberde Lucescu ve Hagi’nin önümüzdeki sezon Rusya’da karşı karşıya gelebileceklerini yazdı. Habere göre; Lucescu, Zenit’e; Hagi ise Rubin Kazan‘a gidecek.

“Önce Galatasaray”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile bir süre önce masaya oturan ve yeni sezon planları hakkında fikir alışverişi yapan Lucescu, kendisine iletilen tekliflere, “Ben sezon sonu için Galatasaray’a söz verdim. Önce Galatasaray ile görüşeceğim. Bu görüşmeden çıkacak sonuca göre karar alacağım” yanıtlarını veriyor. Bu arada Luce’ye yakın kaynaklar, “Hocanın kararında ekonomik tablodan çok gelecek yapılanması ve çalışma şartları belirleyici olacak” vurgusunu yapıyor.

Fenerbahçe takipte

Yaşanan bu gelişmeleri Fenerbahçe cephesi de yakından izliyor. Lucescu’nun Galatasaray ile yapacağı görüşmeden hemen sonra Rumen hocadan Sarı- Lacivertliler’in de bir randevu talep edeceği öğrenildi.

Öte yandan Galatasaray, Mircea Lucescu’nun kararını beklerken teknik direktör havuzuna sürpriz bir isim olan Frank de Boer’i de kattı.

Hagi, Popescu ile gidiyor

Bir başka iddia ise Hagi ile ilgili yazıldı. Adı, Rubin Kazan’la anılan Galatasaray’ın efsane futbolcusunun eğer bu kulüple anlaşma sağlanırsa Galatasaray’dan eski takım arkadaşı Popescu’yu da yanında götüreceği bildirildi.

Diğer haberlerimizi okumak için tıklayınız

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK