Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, idmanlardaki performansını çok beğendiği Miroslav Stoch’u Galatasaray derbisinde ilk 11’e koymayı planlıyor.
Fenerbahçe’de Teknik Direktör Dirk Advocaat derbide kadro sürprizine hazırlanıyor. Hollandalı teknik adam antrenmanlardaki performansından memnun kaldığı  Miroslav Stoch’u uzun zaman sonra kadroya almayı planlıyor.

MİROSLAV STOCH KADROYA DÖNÜYOR
Slovak Futbolcu başarılı bitirici vuruş özelliğine idmanlarda hırs ve isteği de ekleyince Advocaat’ın gözüne girdi.  Stoch’un derbiye ilk 11 de bile başlayabileceği gündemde.
LENS EN İLERİYE
Advocaat’ın derbiye yönelik bir diğer sürprizi de Lens olabilir. Vatandaşını ileri uçta deneyen ve çok memnun kalan Advocaat’ın en azından maç içinde böyle bir hamle yapabileceği gelen haberler arasında.

Forvet hattının veriminden memnun olmayan Advocaat’ın maça  Robin Van Persie ile başlayacağı ancak yıldız futbolcunun düşmeye başladığı dakikalarda Lens’i o bölgeye çekip kanada alternatif yerleştirmeyi planladığı ileri sürülüyor.
Savunma ve orta saha kurgusunda değişiklik düşünmeyen Advocaat’ın sadece  Van der Wiel ile  Şener Özbayraklı arasındaki kararı, hafta içi yapılacak antrenmanlara göre vereceği öğrenildi.
Derbinin hazırlıklarına iki günlük aranın ardından yeniden başlayan sarı lacivertlilerde Fernandao dışında eksik bulunmuyor.

Advocaat,Galatasaray derbisinde ilk 11’e koymayı planlıyor… yazısı ilk önce Sadece Fenerbahçe! üzerinde ortaya çıktı.

PAYLAŞ

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK